Hakkımızda

Doğadan Ekonomiye

2009 yılından bu yana Balıkesir Balya’da, ESAN Endüstriyel Hammaddeler A.Ş ile Kurşun, Çinko Yer Altı Maden İşletmesi’nde faaliyetlerini sürdüren firmamız, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, pazarın beklentilerine uygun şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Kuruluşundan bu yana sektöründe öncü bir konuma gelmek için çaba sarf eden Aselmak Maden, tecrübeli yönetim birimi, güçlü mali birikimi ve en büyük değeri olan alanında uzman çalışanları ile büyük mühendislik projeleri hayata geçirerek, kalite tesisi ile inovasyon alanlarında dünya standartlarını takip etmenin de ötesine geçerek ileriye götürmektedir.

Aselmak Maden Limited Şirketi, üstlendiği taahhütleri bir sanat eseri olarak algılayarak projeleri zamanında ve yüksek kalite standartlarında teslim etmeyi başarmıştır. Bu sayede uluslararası arenada da saygınlık kazanan firmamız; uzun yıllar boyunca elde ettiği bu başarıyı, çalışma arkadaşlarının deneyimi ile profesyonelliğine, yöneticilerinin de uygun strateji geliştirme ve organizasyon becerisine borçludur.

Yönetim ve üretim süreçlerinde modern teknikleri kullanıp geliştiren Aselmak Maden, temel çalışma prensiplerini, doğru malzeme, yetkin personel, kusursuz işçilik ve zamanında iş teslimi üzerine kurmuştur. Odak noktasına müşteri beklentileri, sürdürülebilir çevre ile ekonomi mottolarını oturtan firmamız, doğanın insanlığa sunduğu güzellikleri gün ışığına çıkarmak için elini taşın altına koymakta, madencilik sektöründeki dijital dönüşüme %100 uyum ile faaliyetlerini sürdürmekte, Türkiye için katma değer üretmektedir. 

MİSYONUMUZ

Geleceğimiz insanda, geleceğimiz toprakta

Tecrübeli liderlerimiz öncülüğünde, genç, dinamik kadromuz ve geniş ekipman havuzumuzla, her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek; insan odaklı, iş sağlığı ile güvenliği unsurları konusunda titiz çalışma prensiplerini benimseyip müşterilerimize taahhüt edilen sürede en kaliteli hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

İşimiz güven tesisi

Her zaman yenilikçi, öncü, müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir hizmeti tesis ederek şu ana kadar imzamızı attığımız projelerimizin referansı ile sektörün lideri olmayı, yerli sermaye ile uluslararası hizmet standartlarında çalışarak ülkemizin yer altı kaynaklarını çevreye duyarlı şekilde ülke ekonomisine kazandırmayı hedefliyoruz.